Annons:
Info
Tyck till!

Redaktionen

Postadress:
Publikt
Box 5044
102 41 Stockholm

Besöksadress: Sturegatan 15
Telefon (växel): 0771-555 444

E-post till redaktionen:
redaktionen@publikt.se

Om du har frågor om din prenumeration eller Publikts distribution, läs mer här

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Alexander Armiento
Telefon: 08-790 51 76
E-post: alexander.armiento@publikt.se

Nyhetsredaktör
Eva Spira
Telefon: 070-320 92 70
E-post: eva.spira@publikt.se

Redaktionell assistent och webbredaktör
Malin Hansson
Telefon: 08-790 52 83
E-post: malin.hansson@publikt.se

Reporter
Ann Dahlin
Telefon: 08-790 51 64
E-post: ann.dahlin@publikt.se

Reporter
Susanne Eriksson
Telefon: 08-790 51 41
E-post: susanne.eriksson@publikt.se

Reporter
Linus Hellerstedt
Telefon: 08-790 51 50
E-post: linus.hellerstedt@publikt.se

Reporter
Emmeli Nilsson (vik.)
Telefon: 08-790 51 52
E-post: emmeli.nilsson@publikt.se

Redigerare
Mats H Andersson
E-post: mats.andersson@publikt.se

Reporter och featureredaktör
Elin Ekselius (tjänstledig)